Program

„Zwolnij dla Zdrowia” – dla siebie, dla bliskich, dla nas wszystkich!

Mądre dbanie o zdrowie może być proste i nie wymaga ogromu czasu czy mnóstwa pieniędzy, nie szkodzi środowisku. Trzeba tylko zacząć już teraz.
Stan zdrowia Polaków pogarsza się, dramatycznie wzrasta odsetek chorób przewlekłych i onkologicznych, narastają wśród dzieci problemy z otyłością i zdrowiem psychicznym. Wielu z nas pracuje coraz ciężej i więcej pod presją czasu. Narasta stres i lęk o przyszłość. Jednocześnie nie badamy się, tłumacząc się brakiem czasu lub pieniędzy- odkładamy dbanie o nasze zdrowie na dalszy plan.

Ten stan rzeczy każdy z nas może i powinien zacząć zmieniać już od teraz. Przede wszystkim zwolnić tempo życia oraz całościowo zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich, wygospodarować na nie czas.
Porady na to jak to zrobić znjadziesz w Miasteczku „Zwolnij dla Zdrowia”, w niedzielę, 25 czerwca, w godzinach 10.00- 17.00, w Służewskim Domu Kultury w Warszawie.

Każdy z uczestników Miasteczka będzie miał możliwość zbadania na miejscu podstawowych parametrów stanu swojego zdrowia, uzyskać konsultację medyczną, dietetyczną, wysłuchać wykładów ekspertów i trenerów w dziedzinie zdrowego życia. Będzie mógł dowiedzieć się, jak bez większego wysiłku i nakładów, w harmonii ze środowiskiem, dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne na co dzień za pomocą slow joggingu, technik oddechowych i mindfulness, umożliwiających poprzez ćwiczenia obniżenie poziomu stresu w organizmie. W Miasteczku czynne będą: Akademia Zdrowia, Strefa Profilaktyki, Vital Academy a także Strefa Dzieci i Kawiarenka. Wstęp jest bezpłatny.
Zapoznaj się z Programem poniżej i dołącz do nas 25 czerwca w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Czekamy na Ciebie od 10.00.
„Zwolnij dla Zdrowia” – dla siebie, dla bliskich, dla nas wszystkich!

Program

Organizatorzy