Earth Festival 2020

EARTH FESTIVAL UNIEJÓW 2020 UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW 22-23 SIERPNIA

Przed nami trzecia, wyjątkowa edycja Earth Festival Uniejów 2020. Weszliśmy w tzw. “nową normalność” odmrażając relacje międzyludzkie. Wierzymy, że odpowiedzialność za siebie i innych jest integralną częścią idei For Earth For Us, wynikającej z dostrzegania postępującej degradacji jakości życia na Ziemi i relacji między nami. Degradacja nie spowalnia, więc i tym razem pokażemy, że nawet najmniejsze działania by powstrzymać negatywne zmiany – mają sens.

22 sierpnia (sobota) zaprosimy Was na dzień wypełniony atrakcjami: – od pełnego inspiracji ekomiasteczka EARTH FESTIVAL 2020 po wieczorne Kino Plenerowe o godz. 20:00.

23 sierpnia (niedziela)
 będzie należeć do gwiazd, które zagrają na antenie Polsatu prosto z Uniejowa dla nas i dla Ziemi. Koncert Gwiazdy dla Czystej Polski wystartuje o godz. 20:00, a na żywo wystąpią Kamil Bednarek,  Enej, Ewa Farna, Feel,  Viki Gabor , Golec uOrkiestra, Kayah, Beata Kozidrak i Bajm, LemON,  Mrozu, Natalia Nykiel, sanah, Sound’n’Grace.

Śledźcie stronę i For-EARTH-foR-US , aby zaplanować swój bezpieczny udział w Festiwalu i obserwować ulubionych artystów. Wybierając się do Uniejowa będziecie zobowiązani do zachowania osobistych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja rąk, odpowiednie odległości między sobą) i respektowania środków bezpieczeństwa organizatora, który dostosowuje je do bieżącej dynamicznej sytuacji epidemiologicznej.

O zasadach bezpiecznej organizacji Earth Festivalu czytaj więcej na FB Earth Festivalu  oraz w na naszej stronie bezpieczeństwo

Pamiętajcie, że pomimo iż wydarzenie jest organizowane z zachowaniem aktualnych wytycznych zgodnych z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 czerwca 2020 r. dotyczącego możliwości organizacji imprez masowych, liczba miejsc w przestrzeni festiwalowej jest ograniczona a warunkiem wstępu na teren stref oraz koncertu w Uniejowie jest wypełnione i podpisane oświadczenie zdrowotne dot. COVID-19 przekazane organizatorowi. Oświadczenie zawierające informacje o potencjalnym zachorowaniu i kontakcie z chorymi są dostępne do wydrukowania i wypełniania tutaj i w social media, będą dostępne również bezpośrednio przy wejściu na wydarzenie.

Wypełnienie oświadczenia nie gwarantuje wejścia na koncert.

Wykonawcy

BEATA I BAJM

KAYAH

MROZU

KAMIL BEDNAREK

ENEJ

SANAH

EWA FARNA

FEEL

VIKI GABOR

LEMON

GOLEC UORKIESTRA

NATALIA NYKIEL

SOUND’N’GRACE

Partnerzy strategiczni

Patrona honorowy

Partnerzy

Organizator

VISIONAIR