Earth Festival 2019

EARTH FESTIVAL UNIEJÓW 2019
UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW
08-09 CZERWCA 2019

Earth Festival Uniejów 2019 odbył się w dniach 8-9 czerwca 2019 w Uzdrowisku Termalnym Uniejów. W Koncercie Telewizyjnym „Gwiazdy Dla Ziemi”, transmitowanym „na żywo” przez Telewizję Polsat wystąpili: Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Kayah, Kasia Kowalska, Beata Kozidrak i Bajm, LemON, Liber, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Stachursky i tancerze Tomka Barańskiego. Koncert poprowadzili: Ola Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret Paranienormalni. W programie Earth Festival Uniejów 2019 znalazły się także m.in. Kino Plenerowe oraz imponujący TME.EU EKO Park z aktywną rozrywką dla dorosłych i dzieci, w tym z EKO Warsztatami, podczas których dzieci uczyły się segregacji śmieci.

Earth Festival to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: chcemy uświadomić coraz bardziej widocznie postępującą degradację życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplenie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie , wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy.
To okazja, by w ramach Earth Festival, nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.
Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy i ponad milion widzów przed telewizory.
Druga edycja Earth Festival odbyła się w dniach 08-09 czerwca 2019 roku również w Uzdrowisku Termalnym Uniejów i przyciągnęła przed telewizory Telewizji Polsat ponad 1,5 miliona widzów!

Zapraszamy Was do współpracy i współtworzenia. For Earth For Us!

Wykonawcy

BEATA KOZIDRAK I BAJM

PIOTR CUGOWSKI

FUTURE FOLK

GRZGORZ HYŻY

INOROS

KASIA KOWALSKA

LEMON

ANDRZEJ PIASECZNY

MARYLA RODOWICZ

STACHURSKY

Przyjaciele festiwalu